Liga prvaka: Barceloni derbi u Torinu, Alvaru Morati VAR poništio tri pogotka

Srijeda, 28. listopada 2020. 20:43 Napisao/la  SC

Ousmane Dembele

Liga prvaka – 2. kolo

Derbi drugog kola Lige prvaka odigran je u Torinu.

Nogomtaši Juventusa poraženi su od Barcelone pogotkom Dembelea iz 14 minute, uz malo sreće.

Pobjedu je potvrdio Messi u prvoj minuti sudačke nadoknade realiziravši najstrožu kaznu.

Sreće pak nisu imali domaćini, Alvaro Morata tri puta je tresao mrežu gostiju i sva tri puta pogodak nije priznat nakon što se uključio VAR.

Juventus je utakmicu priveo kraju s desetoricom nakon što je u 85. minuti isključen Demiral.

Zanimljiva je bila i druga utakmica skupine G, Ferencvaros je osvojio bod (2:2), iako je kijevski Dinamo do odmora imao dva pogotka prednosti.

Nogometaši Chelseaja bez ikakvih su poteškoća odradili gostovanje kod Krasnodara.

Lampardova momčad, za koju je do 71. minute igrao Mateo Kovačić, sve je mogla riješiti već u prvih 45 minuta, ali je domaći vratar spretno obranio kazneni udarac Jorginhu u 14. minuti.

Moise Kean odveo je svojim poogocima u posljednjih pola sata PSG do pobjede u Istanbulu.

U 26. minuti teren je zbog ozljede morao napustiti Neymar.

Ivan Rakitić s klupe je gledao kako njegova Sevilla pogotkom De Jonga u 56. minuti pobjeđuje Rennes.

Rakitić je u igru ušao u 76. minuti.

Dejan Lovren igrao je svih 90 minuta u porazu Zenita u Dortmundu.

Manchester United uvjerljivo je slavio protiv RB Leipziga, tri pogotka postigao je Rashford.

Deni Olmo igrao je svih 90 minuta.

Skupina E: Krasnodar – Chelsea 0:4 (Hudson-Odoi 37, Werner 76-11 m, Zyech 80, Pulisic 90), Sevilla - Rennes 1:0 (De Jong 56).

Poredak: Chelsea i Sevilla 4, Krasnodar i Rennes 1 bod.

Skupina F: Borussia (D) - Zenit 2:0 (Sancho 78-11 m, Haaland 90+1), Club Brugge - Lazio 1:1 (Vanaken 42-11 m/Correa 14)

Poredak: Lazio i Club Brugge 4, Borussia (D) 3, Zenit bez bodova.

Skupina G: Juventus - Barcelona 0:2 (Dembele 14, Messi 90+1-11 m), Ferencvaros - Dinamo Kijev 2:2 (Nguen 59, Boli 90/Tsygankov 28-11 m, De Pena 41)

Poredak: Barcelona 6, Juventus 3, Dinamo Kijev i Ferencvaros 1 bod.

Skupina H: Basaksehir – PSG 0:2 (Kean 64, Kean 79), Manchester United - RB Leipzig 5:0 (Greenwood 21, Rashford 76, 78, Martial 86-11 m, Rashford 90+2)

Poredak: Manchester United 6, PSG i RB Leipzig 3, Basaksehir bez bodova.