Liga prvaka: PSG drugi put pobijedio Chelsea, Zlatan Ibrahimović pogodio i asistirao

Srijeda, 09. ožujka 2016. 22:36 Napisao/la  SC

Uzvratne utakmice osmine finala Lige prvaka: Chelsea - PSG 1:2 (2:4),  Zenit - Benfica 1:2 (1:3)

Nogometaši PSG-a eliminirali su Chelsea u osmini finala pobjedom (2:1) na Stamford Bridgeu i dokazali da su u ovom trenutku bolja momčad od aktualnog engleskog prvaka.

Zlatan Ibrahimović ponovo je preuzeo glavnu ulogu, maestralna asistencija za Rabiota u 16. i pogodak odluke u 67. minuti učinak su ponajboljega napadača današnjice. PSG s ovakvim Ibrahimovićem i raspoloženim Di Marijom ove sezone može dalje nego prijašnjih sezona.

Koliko dalje teško je reći nakon dvije pobjede protiv Chelseaja, koji igra bolje nakon što je smijenjen Jose Mourinho, ali ne tako dobro kao prošle sezone. Posebice kada ne igra Diego Costa, momčad Cheleseaja nije više izgledala tako opasno nakon što je u 60. minuti zbog ozljede morao izaći najbolji napadač.

CHELSEA: Courtois, Azpilicueta, Cahill, Ivanović, Kenedy, Mikel, Fabregas, Pedro, Willian, Hazard (77 Oscar), Diego Costa (60 Traore)

PSG: Trapp, Marquinhos, Thiago Silva, David Luiz, Maxwell, Thiago Motta, Rabiot, Matuidi (87 Van der Wiel), Di Maria (82 Cavani), Lucas (77 Pastore), Ibrahimović

Uzvratne utakmice osmine finala Lige prvaka: Chelsea - PSG 1:2 (2:4) (Diego Costa 27/Rabiot 16, Ibrahimović 67), Zenit - Benfica 1:2 (1:3) (Hulk 69/Gaitan 85, Talisca 90+6)