Liga prvaka: Ivan Leko uspio izjednačiti protiv Basaksehira, Josip Šimunović i Domagoj Vida igrali

Srijeda, 26. srpnja 2017. 23:06 Napisao/la  SC

Prve utakmice 3. pretkola Lige prvaka: Astana - Legia 3:1,  Dynamo Kiev - Young Boys 3:1,  Nice - Ajax 1:1, Club Brugge - Basaksehir  3:3

Ivan Leko uspio je ostati neporažen u utakmici protiv Basaksehira.

Hrvatski stručnjak na klupi Club Bruggea vodio je nakon 16. minuta 2:0 protiv turskog doprvaka, koji je trima pogocima u nastavku preokrenuo rezultat.

Drugim pogotkom Denswila iz slobodnog udarca, Club Brugge uspio je izjednačiti (3:3) u utakmici protiv momčadi koja je prošle sezone u pretkolu Europske lige igrala protiv Rijeke.

Mario Balotelli bio je strijelac vodećeg pogotka za Nicu u remiju protiv Ajaxa.

Josip Šimunović igrao je za Celtic utakmicu bez pogodaka, Domagoj vida odigrao je standardo u pobjedi Dynama protiv Young Boysa.

Marin Tomasov nije bio u sastavu Astane u pobjedi protiv Legije.

Prve utakmice 3. pretkola Lige prvaka: Astana - Legia 3:1,  Dynamo Kiev - Young Boys 3:1, H. Beer Sheva - Ludogorets 2:0, Viitorul - APOEL 1:0, Maribor - Hafnarfjordur 1:0, Celtic - Rosenborg 0:0, Nice - Ajax 1:1, Club Brugge - Basaksehir  3:3