LIGA PRVAKA

Diego Živulić odigrao utakmicu protiv Steaue

Utorak, 25. srpnja 2017. 21:33 Napisao/la  SC

Prve utakmice 3. pretkola: Qarabag - Sheriff Tiraspol 0:0, Slavia Prag - BATE  1:0, AEK - CSKA 0:2, FCSB - V. Plzen 2:2

Diego Živulić odigrao je cijelu utakmicu za Viktoriju Plzen  u gostujućem remiju (2:2) protiv rumunjske Steaue (FCSB), nekadašnji igrač Rijeke i Pomorca igrao je na standardnom mjestu povučenog veznog igrača.

Josip Brezovec igrao je do 77. minute za momčad iz Tiraspola, koja je u Azerbejdžanu odigrala utakmicu bez pogodaka. Zvonimir Mukulić standardno je čuvao mrežu gostiju.

Josip Buljat igrao je od 24. minute za Bate Borisov u porazu od Slavije, u igru je ušao nakon što je Yablonski u 19. minuti isključen zbog prekršaja za najstrožu kaznu.

Marko Livaja igrao je do 60. minute za AEK u porazu od moskovskog CSKA.

Prve utakmice 3. pretkola Lige prvaka: Qarabag - Sheriff Tiraspol 0:0, Slavia Prag - BATE Borisov 1:0 (Skoda 20-11m), AEK - CSKA 0:2 (Dzagoev 45+1, Wernbloom 56), FCSB - Viktoria Plzen 2:2 (Budescu 37, Teixeira 61/Krmencik 23, Kopić 53), Vardar - Kopenhagen 1:0 (Balotelli 65), Partizan - Olympiakos (Tawamba 10/Ben 6, 56, Emenke 90+1)