Liga nacija: Španjolska izjednačila protiv Njemačke u 95. minuti, Matjaž Kek remizirao

Četvrtak, 03. rujna 2020. 22:46 Napisao/la  SC
Matjaž Kek
Matjaž Kek

Njemačka i Španjolska odigrali su neodlučeno u Stuttgartu, najatraktivnija utakmica večeri završia je rezultatom 1:1 zahvaljujući pogotku Gaye u 96. minuti.

Werner (51) je doveo u vodstvo Njemačku, koja je imala nekoliko prilika riješiti utakmicu u brzim tranzicijama.

Matjaž Kek novi je ciklus počeo remijem s Grčkom, nije bilo pogodaka u Ljubljani.

Liga nacija,
Liga A: Njemačka - Španjolska 1:1, Ukrajina - Švicarska 2:1
Liga B: Bugarska - Irska 1:1, Finska - Wales 0:1, Rusija - Srbija 3:1, Turska - Mađarska 0:1
Liga C: Moldavija - Kosovo 1:1, Slovenija - Grčka 0:0
Liga D: Latvija - Andora 0:0, Farski otoci - Malta 3:2