Budimir strijelac u porazu Osasune od Villareala, pobjede Wolfsburga, Sassuola i West Hama

Petak, 11. prosinca 2020. 22:39 Napisao/la  SC
Ante Budimir

Odigrane su prve utakmice redovnih kola u ligama petice.

Wolfsburg Josipa Brekala, koji je igrao do 71. minute, preokretom je svladao Eintracht na domaćem terenu.

Oba pogotka za domaćine postigao je Wout Weghorst, koji je tako sa devet postignutih golova skočio na treće mjesto ljestvice strijelaca Bundeslige.

Nogometaši Sassuola su nastavili s odličnim rezultatima, pobjedom nad Beneventom privremeno su skočili na drugu poziciju, čitavo drugo poluvrijeme odigrali su s igračem manje.

Hrvatski reprezentativac Ante Budimir bio je strijelac za Osasunu u porazu na gostovanju kod Villareala.

Budimir je mrežu zatresao majstorskom reakcijom u 27. minuti, bio je to pogodak za 1:1.

Leeds Marcela Bielse na domaćem je terenu poražen od West Hama.

Utakmica 11. kola Serie A: Sassuolo – Benevento 1:0 (Berardi 8-11 m)

Utakmica 12. kola Premierlige: Leeds – West Ham 1:2 (Klich 6-11 m/Soucek 25, Ogbonna 80)

Utakmica 11. kola Bundeslige: Wolfsburg – Eintracht 2:1 (Weghorst 76-11 m, 88/Dost 62-11 m).

Utakmica 13. kola LaLige: Valladolid – Osasuna 3:2 (Waeissman 7, 76, Orellana 56-11 m/Budimir 27, Torres 43).

Utakmica 14. kola Ligue1: St. Etienne – Angers 0:0