Pripremna utakmica: Hajduk dobio Trenčin i izgubio Futacsa, mađarski napadač izašao zbog ozljede

Ponedjeljak, 30. siječnja 2017. 16:19 Napisao/la  I. J.

Pripremna utakmica: Hajduk - Trenčin 4:2

Hajduk je na dvotjednim pripremama u Turskoj odigrao  drugu međunarodnu prijateljsku pripremnu utakmicu, protivnik je bio Trenčin, trenutno sedmi klub u slovačkom prvenstvu.

Španjolski strateg Joan Carrillo podijelio je igrački kadar u dvije momčadi, jedanaestorka koja je počela susret igrala je  sat vremena, ostatak igračkog kadra dobilo je pola sata.

Bijeli su dominrali tijekom prvog dijela, postignuli su četiri gola i ostali bez važnog napadača.

Futacs je u 39. minuti pobjegao obrani gostiju, desnom nogom pucao i pogodio mrežu Trenčina.

Nakon postignutog gola uhvatio se za koljeno i napustio travnjak.

U finišu susreta Slovaci su u razmaku od samo dvije minute i dva puta poslali loptu iza leđa Letice.

Mogli su Slovaci još smanjiti prednost Splićana.

Jefferson je skrivio najstrožu kaznu, dobio je pritom  crveni karton.

Udarac s bijele točke izveo je Lawrence,  Letica je pročitao njegovu namjeru i obranio.

HAJDUK (do 60. minute): Grbić, Juranović, Nižić (od 46. Ismajli), Ćosić, Kvesić, Savvas, Barry, Vojković, Tudor, Said, Futacs (od 46. Ohandza)

HAJDUK (od 60. minute): Letica, Juranović, Ismajli, Bosančić, Memolla (od 75. Pasariček), Jefferson, T. Bašić, Vlašić, Prtajin, Erceg, Ohandza (od 75. Jurić)

Pripremna utakmica: Hajduk - Trenčin 4:2 (Juranović 2, Said 23, 36, Futacs 39/Prekop 80, 82)