Prva HNL: Utakmica S. Belupa i Lokomotive prekinuta zbog natopljenog travnjaka

Petak, 15. prosinca 2017. 20:01 Napisao/la  SC

Utakmica između Slavena Belupa i Lokomotive prekinuta je nakon prvoga poluvremena pri rezultatu 0:0.

Prva utakmica 20. kola nije mogla biti odigrana zbog natopljenog travnjaka u Koprivnici.

Igrači su nekako odigrali prvo poluvrijeme, sudac Tihomir Pejin želio je utakmicu prekinuti već u 41. minuti.

Odigrano je preostalo vrijeme do odmora.

Nakon toga na terenu su izašli kapetani obiju momčadi Nikola Katić i Ivan Šunjić, koji su zajedno sa sucem Tihomirom Pejinom provjerili stanje travnjaka.

Lopta na nekim mjestima nije odskakala, sudac je prekinuo utakmicu koja bi se trebala nastaviti igrati u roku od 24 sata.

S obzirom na vremensku prognozu, pitanje je kada će se igrati preostalih 45 minuta.