Prva HNL: Slaven Belupo i Inter podijelili bodove u dramatičnoj završnici

Četvrtak, 19. travnja 2018. 20:42 Napisao/la  SC

U dramatičnoj završnici utakmice u Koprivnici Slaven Belupo i Inter podijeli su bodove u utakmici sa šest pogodaka.

Domaćini su u 22. minuti vodili 3:0, činilo se da je utakmice završila za pola sata.

Rešetar je uspio smanjiti vodstvo prije odlaska na odmor.

U 45. minuti kada je Katić je dobiro  izravni crveni karton nakon što je laktom nokautirao protivnika, Slaven Belupo u nastavku nije uspio sačuvati prednost s desetoricom igrača.

Mazalović je dvama pogocima uspio izjednačiti.

Drugi pogodak postigao je iz kanzenog udarca u 98. minuti nakon što je Musa igrao rukom u kaznenom prostoru.

SLAVEN BELUPO: Marković, Međimorec, Katić, Šarlija, Trebotić, Vidović, Arap, Bouadla, Delić, Pejić, Kitanovski.

INTER ZAPREŠIĆ: Mrmić, Čeliković, Bosec, Komorski, Mazalović, Postonjski, Prenga, Rak, Rešetar, Šarić, Vukčević.

Utakmica 30. kola: Slaven Belupo - Inter 3:3 (Međimorec 6, Vidović 9, Trebotić 22/Rešetar 44, Mazalović 70, 90+8-11m)