Prva HNL: S. Belupo izjednačio s igračem manje, navijači Osijeka traže Zekićev odlazak

Nedjelja, 03. ožujka 2019. 19:25 Napisao/la  SC
Igrači Osijeka na kraju nisu baš imali razloga za slavlje

Slaven Belupo uspio je osvojiti bod u Gradskom vrtu kojima je u zadnjim minutama odjekivalo: Zekiću, odlazi!

Od 28. minute Slaven Belupo igrao je s igračem manje nakon što je zbog dvaju žutih kartona isključen Goda.

Nije Osijek znao kako iskoristiti prednost igrača više iako je stvorio desetak (polu)prilika.

Na kraju je Mateus u 86. minuti udarcem glavom pogodio mrežu za 1:1, a do kraja utakmice gosti su dvaput u kontrama bili blizu drugoga pogotka.

OSIJEK: Malenica, Abazaj, Ćavar (46 Kamenar), Grgić, Guti, Janža, Marić, Pilj, Pušić (55 Lončar), Škorić, Špoljarić (81 Dugandžić)

SLAVEN BELUPO: Filipović, Bačelić-Grgić (66 Mateus), Bogojević, Ćanađija, Goda, Jelić (37 Delić), Karamarko, Menalo (75 Dolček), Nowak, Šarlija, Vidović

Utakmica 23. kola: Osijek - Slaven Belupo 1:1 (Marić 5/Mateus 86)