Prva HNL: Rudeš zaustavio Osijek, podjela bodova nakon dominacije gostiju

Ponedjeljak, 25. rujna 2017. 20:05 Napisao/la  SC
Slavlje domaćih nogometaša

U posljednjoj utakmici 10. kola Prve lige u Zagrebu domaći Rudeš i Osijek podijelili su bodove odigravši 1:1.

Domaćini su poveli u 20. minuti nakon izrađene akcije, a strijelac je bio Budimir.

Do tog trenutka Osijek je imao puno više od igre i ozbiljno je prijetio domaćem vrataru Picaku koji se u nekoliko navrata iskazao svojim obranama.

Kanonada na gol domaćina nastavljena je do kraja prvog dijela, ali mreža domaćina ostale je netaknuta.

U 72. minuti Osijek je konačno poentirao.

Na prekrasan ubačaj Bočkaja s lijeve strane, desni bek Osijeka Grgić je lijepo nadskočio svog čuvara u trku i pogodio u mrežu domaćih za izjednačenje.

U 75. minuti Rudeš je preko Turčina mogao riješiti pitanje pobjednika, ali je vratar Osijeka Malenica odlično reagirao i spasio svoja vrata.

U samom finišu utakmice, u 93. minuti Osijek je zaprijetio preko Bočkaja koji je pogodio prečku, te je utakmica završila bez pobjednika.

RUDEŠ: Picak, Mesarić, Borevković, Barbarić, Lulić (75 Entrena), Budimir (66 Fazil), Kamenar, Turčin, Franić (78 Franić), Muoć, Segado Munoz

OSIJEK: Malenica, Grgić, Barać, Škorić, Bočkaj, Mioč, Lesjak; Lopa (88 Lopa), Hajradinović, Boban (62 Marić), Ejupi

Utakmica 10. kola: Rudeš – Osijek 1:1 (Budimir 20/Grgić 72)