Prva HNL: Rudeš osvojio bod u Koprivnici, navijači traže Ivkovićevu smjenu

Petak, 21. rujna 2018. 20:13 Napisao/la  SC
Tomislav Ivković, trener S. Belupa

Slaven Belupo i Rudeš podijelili (1:1) su bodove u utakmici odigranoj u Koprivnici gdje su nezadovoljni navijači u 82. minuti zapljeskali pogotku Rudeša i tražili smjenu trenera Tomislava Ivkovića.

Slaven Belupo stekao jeu 32. minuti veliku priliku i brojčanu prednost.

Zbog dvojbenog igranja rukom isključen je Oluić, Banić je obranio kazneni udarac Bačelić-Grgiću.

Nije se domaćin proslavio igrom s igračem više iako je u 55. minuti uspio zatresti mrežu.

Mendy je prošao desnom stranom, ubacio prizemno, Jelić je pogodio za 1:0.

Rudeš nije mentalno pao, naprotiv.

Uspjeli su gosti prvo u 82. minuti ostvariti brojčani balans, kada je Musa isključen zbog drugoga žutog kartona.

U 85. minuti desni branič M. Vojković ušao je kazneni prostor, odigrao dupli pas, istrčao pred Markovića i plasirao loptu u mrežu - 1:1.

SLAVEN BELUPO: Marković, Musa, Međimorec, Šarlija, Delić, Puclin (51 Gordana), Vidović, Bačelić-Grgić (71 Aparicio), Bogojević (46 Mendy), Bongongui, Jelić

RUDEŠ: Banić, Andrey, Oluić, Boršić (71 Soldo), Jukić, Joao Erick, Kalik (61 Wallace), Mrkonjić, Obanor, Andrey (81 Vazda), Vojković F., Vojković M.

Utakmica 8. kola: S. Belupo - Rudeš 1:1 (Jelić 55/M. Vojković 85)