Prva HNL: Osijek uspio protiv Lokomotive osvojiti bod s igračem manje

Nedjelja, 25. studenog 2018. 20:36 Napisao/la  SC
Mile Škorić (Osijek)

U još jednom derbiju 15. kola Prve HNL nogometaši Lokomotive i Osijeka odigrali su 2:2 u Kranjčevićevoj.

Osječani su ostvarili veći uspjeh budući da us uspjeli izjednačiti s igračem manje.

Gosti su u 34. minuti Krstanović je postigao autogol glavom.

U 44. minuti Osječani su ostali s igračem manje, zbog grubog starta isključen je Erik Janža.

Lokomotiva je minutu kasnije izjednačila zahvaljujući Myrtu Uzuniju.

U 47. minuti Lokomotiva je povela golom Čeha Jana Lecjaksa, ali Osječani se nisu predali.

S igračem manje izjednačili su u 60. minuti, kapetan Mile Škorić postigao je gol glavom.

Do kraja utakmice Osječani su uspjeli obraniti bod.

LOKOMOTIVA: Grbac, Datković (65 Droždek), Ivanušec, Jakić, Karačić, Kastrati (77 Božić), Kolinger, Krstanović, Lecjaks, Majstorović, Uzuni

OSIJEK: Malenica, Boban, Čavar (89 Pilj), Grgić, Guti, Henty (46 Lončar), Janža, Kamenar (58 Bočkaj), Marić, Pušić, Škorić

Utakmica 15. kola: Lokomotiva - Osijek 2:2 (Uzuni 45, Lecjaks 47/Krstanović 34-ag, Škorić 60)