Prva HNL: Osijek pobijedio Rudeš trima pogocima u drugom dijelu utakmice

Subota, 09. prosinca 2017. 19:25 Napisao/la  SC
Eros Grezda (Osijek)

Osijek je pobijedio Rudeš trima pogocima u drugom dijelu utakmice.

Točnije, nakon što se Mioč dobro snašao u 55. minuti, primio loptu i pogodio mrežu Rudeša, utakmica se prelomila.

U 63. minuti Kamenar je pogodio vratnicu čime je propala zadnja prilika Rudešu da se vrati u utakmicu.

U 74. minuti Lopu i strijelac Grezda povećali su vodstvo 2:0, na kraju je Bočkaj pogotkom iz slobodnog udarca zaključio utakmicu.

OSIJEK: Malenica, Barišić (81 Bočkaj), Marać, Mioč, Jambor, Grezda (86 Pušić), Lopa, Škorić, Grgić, Marić, Hajdarović (73 Ejupi)

RUDEŠ: Čondrić, Borevković, Barbarić, Lulić (78 Havojić), Kamenar, Fazli (57 Feng), Franić, Pavić, Entrena, Muić, Sedago (75 Svraka)

Utakmica 19. kola: Osijek - Rudeš 3:0 (Mioč 55, Grezda 74, Bočkaj 85)