Prva HNL: Lokomotiva pobijedila Istru 1961 u Puli, Majer dvostruki strijelac

Petak, 04. kolovoza 2017. 22:11 Napisao/la  SC

Utakmica 4. kola: Istra 1961 - Lokomotiva 1:2

Istra je izgubila treću utakmicu ove sezone, u 4. kolu Lokomotiva je pobijedila u Puli rezultatom 2:1.

Oba pogotka postigao je mladi Majer, prvoga u 24. minuti nakon Kolarove asistencije, drugoga u 39. minuti iz kaznenog udarca koji skrivio Bertoša prekršajem nad Babićem.

Poraz Istre ublažio je Grujević, koji je postigao prvi pogodak za Istru odmah nakon što je ušao u igru.

Lokomotiva je tijekom cijeloga susreta bila bolja momčad, koja je zasluženo osvojila bodove.

ISTRA 1961: Ivušić, Bertoša, Gojković, Halilović (46 Kokorović), Kitanovski, Maksimović (46 Loren), Matyazh, Miloš, Mitrevski, Prelčec, Puclin

LOKOMOTIVA: Šemper, Babić, Capan, Datković, Doležal, Ivanušec, Kolar (82 Kolinger), Majer (90+3 Antunović), Majstorović, Musa, Šunjić

Utakmica 4. kola: Istra 1961 - Lokomotiva 1:2 (Majer 24, 39-11m/Grujević 59)