Prva HNL: Lokomotiva i Rudeš podijelili bodove u prvoj utakmici 3. kola

Petak, 28. srpnja 2017. 22:06 Napisao/la  SC

Utakmica 3. kola Prve HN: Lokomotiva - Rudeš 1:1

Lokomotiva i Rudeš odigrali su neodlučeno (1:1) u prvoj utakmici 3. kola Prve HNL.

Lokomotiva je osvojila prvi bod, dok je Rudeš osvojio drugi bod. Novak u ligi treći put je gostovao nakon utakmica protiv Osijeka i Rijeke, uspješnih predstavnika HNL-a u Europi.

Gosti su poveli pogotkom Karla Lulića u 16. minuti, konačnih 1:1 postavio je Lovro Majer s bijele točke u 63. minuti.

U dresu Rudeša debitirao je španjolski branič Antonio Cristian Glauder, koji je  skrivio kazneni udarac iz kojeg su domaćini došli do boda.

Lokomotiva je bila bolja, posebice u drugom dijelu.

Trener Mario Tokić vapi za pravim napadačom.

LOKOMOTIVA: Filipović, Karačić (od 88. Kluk), Majstorović, Datković, Musa, Šunjić, Capan,  Doležal (od 74. Kolar), Majer, Ivanušec,  Radonjić (od 39. Babić).

RUDEŠ: Hendija, Borevković, Mesarić, Glauder, Turčin, Ivančić, Vuco, Pavić, Havojić, Lulić (od 63. Grbić), Aralica (od 29. Perić-Komšić, od 77. Kamenar).

Utakmica 3. kola Prve HN: Lokomotiva - Rudeš 1:1 (Majer 63-11m/Lulić 16)