Prva HNL: Lokomotiva i Rudeš odigrali neodlučeno, Majer izjednačio iz penala u 89. minuti

Nedjelja, 11. veljače 2018. 19:07 Napisao/la  SC
Lovro Majer (Lokomotiva)

Lokomotiva i Rudeša odigrali su na maksimirskom travnjaku utakmicu bez pobjednika (2:2).

U 89. minuti zanimljive utakmice sudac Batinić dosudio je kazneni udarac nakon duela Grujevića i Krajinovića, Majer je bio siguran izvođač za 2:2.

LOKOMOTIVA: Šemper, Musa, Barić, Kolinger, Majstorović, Šunjić, Krajinović, Burić, Majer, Krstanović, Radonjić

RUDEŠ: Čondrić, Grujević, Mesarić, Borevković, Galilea, Lulić, Fazli, Pavić, Anderson, Kamenar, Budmir

Utakmica 21. kola: Lokomotiva - Rudeš 2:2 (Krajinović 31, Majer 89-11m/Lulić 52, Budimir 79)