Prva HNL: Istre 1961 pobijedila Slaven Belupo preokretom u drugom dijelu utakmice

Petak, 16. ožujka 2018. 20:02 Napisao/la  SC
Goran Roce (Istra 1961)

Istra 1961 je pobijedila S. Belupo preokretom u drugom poluvremenu.

Ottochian (58) udarcem iskosa zdesna i Roce (60) udarcem s ruba kaznenog prostora u svega dvije minute osigurali su Istri pobjedu u utakmici odigranoj a teškom terenu u Puli.

Gosti su poveli pogtokom iz kaznenog udarca u 23. minuti, a veliku priliku za poravnanje propustio je Pejić, kojemu je Iveša obranio udarac u situaciji "jedan na jedan".

ISTRA 1961: Iveša, Halilović, Jakić, Maksimović (od 77. Badi), Matas, Matei (od 81. Kerić), Ottochian, Pavić, Prce, Roce, Zgrablić.

SLAVEN BELUPO: Marković, Bouadla, Brezovec (od 65. Pejić), Delić (od 66. Rebernik), Doležal (od 80. Tatar), Goda, Ivanovski, Katić, Kitanovski, Musa, Puclin.

Utakmica 26. kola: Istra 1961 - Slaven Belupo 2:1 (Ottochian 58, Roce 60/ Ivanovski 23)