Prva HNL: Istra 1961 izbjegnula poraz od Intera, Ofosu izjednačio u 93. minuti

Ponedjeljak, 30. listopada 2017. 21:03 Napisao/la  SC
Ofosu (Istra 1961)

Nogometaši Istre 1961 izbjegnuli su poraz od Intera pogotkom Ofosua u 93. minuti.

Većim dijelom utakmice obje su momčadi propustile svoje prilike, u 66. minuti grešku u obrani domaćih iskoristio je Mamić - 0:1.

Od toga trenutka Istra je pritisnula goste, nekoliko poluprilika nisu urodile plodom.

U 93. minuti Prelčecov udarac obranio je Santini, odbijenu loptu Ofosu je poslao u mrežu - 1:1.

ISTRA 1961: Ivušić, Hadžić (od 76' Kitanovski), Escoval, Bertoša, Čuljak, Kokorović, Mitrevski  (od 66' Prelčec), Puclin, Grujević, Ofosu, Jelavić (od 71' Gotal).

INTER: Santini, Bosec, Grgić, Prenga, Mamić, Postonjski (od 90' Mezga), Šarić, Mazalović, Blažević (od 87' Haramustek), Rak (od 77' Čirjak), Andrić.

Utakmcia 14. kola: Istra 1961 - Inter 1:1 (Ofosu 90+3/Mamić 66)