Prva HNL: Inter u završnici slomio Slaven Belupo i osvojio tri boda

Subota, 14. rujna 2019. 18:36 Napisao/la  SC
Ivan Mamut (Inter)

Nogometaši zaprešićkog Intera u završnici su uspjeli slomiti Slaven Belupo i pobijediti 3:1.

Inter je poveo u 47. minuti golom Serdarova, dvije minute kasnije izjednačio je Nowak.

Mlinar je u 87. doveo Inter u vodstvo, a u trećoj minuti sudačke nadoknade Mamut je potvrdio pobjedu.

INTER: Frelih, Bosec Čeliković, Grgić, Mamut (90+4 Ljubić), Mazalović, Mlinar, Serderov (77 Tchuameni), Soldo, Tatomirović, Tsonev (46 Postonjski)

SLAVEN BELUPO: Ježina, Delić, Glavčić, Karamarko (89 Bogojević), Ko Myong-Jin, Krstanović, Lulić (74 Bacelić-Grgić), Mateus, Mikulić (79 Ejupi), Nowak, Zirdum

Utakmica 8. kola: Inter - Slaven Belupo 3:1 (Serderov 47, Mlinar 87, Mamut 90+3/ Nowak 49)