Prva HNL: Inter pobijedio Cibaliju preokretom u drugom dijelu utakmice odigrane u Zaprešiću

Petak, 08. prosinca 2017. 20:30 Napisao/la  SC
Samir Toplak, trener Intera

Inter je u Zaprešiću s 3:2 pobijedio Cibaliju, nakon tri utakmice bez pobjede momčad Samira Toplaka osvojila je tri boda.

Vlatko Blažević je već u prvoj minuti doveo Inter u vodstvo, ali je Cibalia uzvratila i s dva pogotka Galića u prvom poluvremenu preokrenula rezultat.

U 50. minuti Andrić je poravnao s bijele točke.

U 68. minuti Cibalia je ostala bez isključenog Milića, dvije minute kasnije Vlatko Blažević je pogodio za pobjedu.

INTER: Santini, I. Blažević (90 Obeng), Postonjski, Komorski, V. Blažević (85 Zulim), Grgić, Haramustek, Andrić, Bosec, Rak (77 Vukmanić), Mazalović

CIBALIA: Šubarić, Ikić, Milić, Muženjak, Pervan (71 Zgrablić), Štrkalj (75 Dabro), Rubić, Kordić (87 Križanović), Plum, Karamarko, Galić

Utakmica 19. kola: Inter - Cibalia 3:2 (V. Blažević 1, 70, Andrić 50-11m/Galić 11, 45+1)