Prva HNL: Hajduk nadmoćno osvojio bodove u Zaprešiću, Jairo dvostruki strijelac

Nedjelja, 03. ožujka 2019. 16:53 Napisao/la  SC
Jairo (Hajduk)

Hajduk je bodove u Zaprešiću osvojio vrlo autoritativno.

Već nakon prviha dvadesetak minuta raspoloženi Jairo postigao ja dva efektna pogotka i okrunio jako dobru igru Hajduka kojoj ovog puta nije nedostajala završnica.

Jairo je prvo iz voleja, a onda nakon driblinga dvaput zatresao domaću mrežu i riješio pitanje pobjednika.

Dominirao je Hajduk u svemu što u nogometu vrijedi, na 3:0 povećao je Caktatš udarcem glavom.

Doslovno u zadnjoj minuti Tsonev je iskoristio opuštanje u gostujućoj obrani i postigao počasni pogodak za Inter.

INTER: Matković, Valentić, Čeliković, Tatomirović (54 Šimunec), Bosec, Brezovec, Muhar, Čulina (65 Mišković), Rak, Serderov (76 Tsonev), Kaluđerović

HAJDUK: Posavec, Bradarić, Vučur, Svatok, Juranović, Nejašmić, Palaversa (61 Jurić), Caktaš, Jradi (72 Sahiti), Gyurcso (75 Tahiraj), Jairo

Utakmica 23. kola: Inter - Hajduk 1:3 (90+3 Tsonev/Jairo 14, 20, Caktaš 52)