Prva HNL: Dinamo slavio u Puli, modri postignuli četiri pogotka protiv Istre 1961

Subota, 13. travnja 2019. 18:27 Napisala  Valentina Prokić
Dinamo slavio u Puli

Dinamo je s lakoćom svladao Istru 1961 s 4:0 u sklopu 29. kola HT Prve lige.

Na stadionu Aldo Drosina sve je bilo gotovo već nakon prvih 45 minuta kada su Modri vodili 2:0 zahvaljujući pogocima Ademija i Oršića, dok je u nastavku desetominutni šou imao Dani Olmo od čega je jedan pogodak bila prava majstorija španjolskog nogometaša.

Momčad Nenada Bjelice ovom pobjedom produljila je niz pobjeda bez primljenog pogotka na četiri utakmice.

ISTRA 1961: Čondrić, Burić (74 Galilea), Grujević (46 Franić), Iglesias, Lončar, Maicon, Mierez, Pavic, Regan (64 Fuentes), Rodriguez, Rufati

DINAMO: Zagorac, Ademi, Atiemwen (70 Petković), Dilaver (76 Gojak), Gavranović (70 Kadzior), Olmo, Oršić, Rrahmani, Stojanović, Šunjić, Theophile-Catherine

Utakmica 29. kola: Istra 1961 - Dinamo 0:4 (Ademi 20, Oršić 44, Olmo 65, 73)