Prva HNL: Dinamo pobjedom u Vinkovcima pobjegao Rijeci, Hodžić otklonio neizvjesnost

Subota, 30. rujna 2017. 19:01 Napisao/la  SC

Utakmica 11. kola: Cibalia - Dinamo 2:5. U 63. minuti Karamarko  postigao drugi pogodak i vratio Cibaliju u utakmicu (2:3)

Armin Hodžić (Dinamo)

Dinamo je ostvario uvjerljivu pobjedu (5:2) u Vinkovcima iako je do 82. minute utakmica bila rezultatski neizvjesna.

U 63. minuti Karamarko je iskoristio neodlučnu reakciju gostujuće obrane na čelu s Livakovićem, postigao drugi pogodak i vratio Cibaliju u utakmicu (2:3).

Uslijedilo je uzbudljivo razdoblje u kojemu je Dinamo više boravio na svojoj polovici.

U 82. minuti gosti su izveli jednostavni kontranapad, Hodžić je pobjegao domaćoj obrani od središta igrališta i s 40 metara pokraj istrčalog Brkića pogodio mrežu za 4:2.

Time je riješeno pitanje pobjednika, koji na vrhu ljestvice održava prednost pred Rijekom.

CIBALIA: Brkić, Zgrablić, Ikić, Peričić, Rubić, Karamarko (od 81. Vitaić), Vojković, Plum, Pervan (od 63. Filipović), Galić (od 70. Kordić), Štrkalj.

DINAMO: Livaković, Stojanović, Benković, Lešković, Lecjaks, Doumbia, Moro, Soudani, Gojak (od 70. Fiolić), Olmo, Henriquez (od 62. Hodžić).

Utakmica 11. kola: Cibalia - Dinamo 2:5 (Karamarko 8, 63/Olmo 18, 88, Soudani 25, 50-11m, Hodžić 82)