Prva HNL: Cibalia i Rudeš u Vinkovcima, Osijek i Inter u Osijeku odigrali neodlučeno

Srijeda, 14. ožujka 2018. 17:48 Napisao/la  SC
Mario Budimir (Rudeš)

U zaostalom derbiju 23. kola Cibalia i Rudeša odigrali su bez pobjednika (1:1).

Novi trener Rudeša Juan Manuel Aina ostao je u Vinkovcima na tribinama, dok je momčad s klupe vodio njegov pomoćnik Ivan Matić.

U momčadi Rudeša osvanula su trojica novih Španjolca (Glauder, Paez i Segado), četvrti je bio Galilea.

Drugo je poluvrijeme bilo puno kvalitetnije i zanimljivije.

Mrdeša je u 55. minuti odigrao dugu loptu za Barišića koji je izbjegao pažnji Borevkovića, pa preciznim udarcem prevario i Čondrića - 1:0.

U 60. minuti Budimir je zaobišao Brkića i postigao deseti pogodak u sezoni - 1:0.

Barišić je propustio veliku priliku pri kraju, Čondrić je obranio njegov pokušaj.

CIBALIA: Brkić, Krstulović-Opara, Ikić, Soldo, Rubić, Muženjak (od 54. Vitaić), Plum, Kordić (od 74. Miličević), Mrdeša, Galić (od 66. Tomašević), Barišić

RUDEŠ: Čondrić, Grujević, Borevković, Paez, Glauder, Segado (od 50. Ivančić), Galilea, Anderson, Kamenar (od 67. Fazli), Lulić (od 81. Turčin), Budimir.

Utakmica 23. kola: Cibalia - Rudeš 1:1 (Barišić 55/Budimir 60)

Osijek nastavlja niz neuvjerljivih nastupa, u zaostaloj utakmici 24. kola Osijek je u Gradskom vrtu idigrao neodlučeno (1:1) protiv Intera.

Vukčević je u 10. minuti doveo Inter u vodstvo nakon Šrićeva proigravanja, Milović je udarcem glavom u 11. minuti izjednačio na Grgićev ubačaj.

Goran Milović se predstavio u dobrom svjetlu, zaprijetio je glavom zabio i u 21. minuti.

Međutim, u 62. minuti bivši branića Hajduka dobio je drugi žuti karton, u samo tri minute dvaput je neoprezno startao i morao u svlačionicu.

Inter je sačuvao remi s igračem više iako je bio prilika na objema stranama (Šarić 65, Bočkaj 77).

OSIJEK: Malenica - Grgić, Barać, Milović, Barišić - Škorić, Šorša - Grezda, Hajradinović (od 56. Lopa), Boban (od 64. Mudražija) - Marić (od 71. Bočkaj).

INTER: Mrmić - Bosec, Prenga, Komorski, Mamić - Šarić, Mazalović - Vukčević (od 88. V. Blažević), Postonjski (od 75. Obeng), Zulim (od 61. Čeliković) - Andrić.

Utakmica 24. kola: Osijek - Inter 1:1 (Milović 11/Vukčević 10)