Prva HNL: Cibalia i Osijek odigrali u Vinkovcima slavonski derbi bez pobjednika

Nedjelja, 11. ožujka 2018. 19:22 Napisao/la  SC
Eros Grezda (Osijek)

Slavonski derbi odigran u Vinkovcima završio je 1:1.

Prema prikazanom, rezultat je realan bez obzira što je Osijek bio izraziti favorit.

Osijek je do vodstva stigao u 15. minuti. Grezda je iznudio kazneni udarac u duelu s Plumom, uspješni izvođač najstrože kazne bio je Hajradinović - 0:1.

Cibalia je izjednačila prekrasnim Galićevim pogotkom u 41. minuti, precizni udaraca s 22 metra bio je neuhvatljiv za Malenicu.

Obje su momčadi mogle do pobjede, Osijek je predvodio Grezda koji je nekoliko puta poremetio vinkovačku obranu.

U 80. minuti Barišić nije uspio svladati Malenicu, u zadnjim trenucima Barišić je pogodio gredu.

CIBALIA: Brkić, Karamarko, Ikić, Soldo, Rubić, Muženjak, Plum, Miličević (od 67. J. Barišić), Mrdeša (od 79. Vitaić), Galić (od 76. Tomašević), Kordić

OSIJEK: Malenica, Šorša, Milović, Barać, B. Barišić, Mioč (od 52. Mudražija), Škorić, Grgić (od 86. Ejupi), Hajradinović, Lopa (od 52. Marić), Grezda

Utakmica 25. kola: Cibalia - Osijek 1:1 (Galić 41/Hajrdinović 15-11m)