MAXtv Prva liga: Dinamo pobijedio Istru 1961, pulska obrana izdržala samo do odmora

Subota, 13. rujna 2014. 20:55 Napisao/la  SC

Utakmica 8. kola: Dinamo - Istra 1961 2:0

Trener Istre Igor Pamić pokušao je sačuvati mrežu oprobanom metodom, svih deset igrača stajali su cijelo prvo poluvrijeme u gustoim rasporedu na tridesetak metara od vratara Brkića. I izdržali do odmora djelomčino zbog toga što je Dinamo u prvom dijelu izgledao sporo i neagresivno. Odmah na početku drugoga dijela propali su Pamićevi planovi.

U 49. minuti Čop je prošao lijevom stranom, ubacio loptu natrčalom Henriquezu, napadač Manchester Uniteda na posudbi u Dinamu loptu je skrenuo u suprotni kut - 1:0. Pulska obrana nije izdržala pritisak, u 76. minuti Čop i Henriquez pripremili su poziciju za udarac strijelcu Wilsonu - 2:0.

DINAMO: Eduardo, Pinto, Sigali, Šimunić, Pivarić, Ademi, Machado (66 Andrijašević), Ćorić (46 Henriquez), Wilson (78 Vukojević), Antolić, Čop

ISTRA 1961: Brkić, Matoš, Pavlović (74 Franjić), Graf, Heister, Blagojević, Obšivač, Vukman, Gregov, Špehar (66 Pamić), Ivančić (59  Tomić)

Utakmica 8. kola: Dinamo - Istra 1961 2:0  (Henriquez 49, Wilson 76)