TAEKWONDO TURNIR U ZAPREŠIĆU

Natjecatelji Sušaka osvojili šest odličja

Srijeda, 02. travnja 2014. 12:11 Napisao/la  SC

Lucija Smajla i Karlo Bratović bili su srebrni, broncu su osvojili Victor Vatta, Klara Polić, Dean Krbavac i Matija Ružić

U subotu 29. ožujka u dvorani "Sutinska vrela" u Podsusedu održao se iznimno jak međunarodni turnir u taekwondou "Plemeniti turnir Zaprešića". Taekwondo klub Sušak nastupio je sa 17 natjecatelja koji su postigli izvrstan rezultat i pokazali kako je sportska sprema na vrhuncu i s nestrpljenjem isčekuju kadetsko prvenstvo Hrvatske koje će se održati u travnju u Bjelovaru.

Natjecatelji taekwondo kluba Sušak osvojili su ukupno 6 odličja: Lucija Smajla bila je srebrna u kategoriji starijih kadetkinja A preko 59 kilograma, a Karlo Bratović bio je drugi u kategoriji juniora B do 51 kilograma.

Broncu su osvojili Victor Vatta u kategoriji mlađih kadeta do 43 kilograma,  Klara Polić u konkurenciji mlađih kadetkinja do 36 kilograma,  Dean Krbavac među kadetima B do 45 kilogramam te Matija Ružić u kategoriji kadeta B do 49 kilograma

Na turniru su još nastupili Ivano Kurtović (mlađi kadet do 30 kg), Leon Žagar (mlađi kadet do 30 kg),  Lino Ružić (mlađi kadet do 30 kg), Sven Krstelj (mlađi kadet do 36 kg), Andrija Mohač (kadet A do 41 kg), Antonio Vujević (kadet A do 49 kg), Erik Krbavac (kadet B do 37 kg),  Nicholas Novaković (kadet B do 61 kg),  Chiara Vatta (mlađe kadetkinje do 24 kg),  Antonia Bušljeta (mlađe kadetkinje do 39 kg), Mara Maržić (mlađih kadetkinja do 43 kg). Ovi natjecatelji su pružili izvrsne borbe, ali im je malo falilo da se popnu na jedno od postolja.

Na turniru je nastupilo 658 natjecatelja u konkurenciji mlađih kadeta, kadeta A i B, juniora A i B i seniora iz 65 kluba iz Hrvatske, Slovenije i Bosne i Hercegovine.