PRVA HNL KADETA I JUNIORA

Juniori Rijeke poraženi, Maloku kadetima donio bod kod Dinama

Četvrtak, 16. svibnja 2013. 18:46 Napisao/la  SC

Juniori: Dinamo - Rijeka 3:1 (Brodić 2', 53', Prenga 5'/Marciuš 81'). Kadeti: Dinamo - Rijeka 1:1 (Fiolić 38'/Maloku 46')

Prva HNL, 24. kolo

JUNIORI

DINAMO - RIJEKA 3:1 (2:0)

Stadion Maksimir. Gledatelja: 100. Sudac: Igor Križarić (Čakovec).

Strijelci: 1:0 Brodić (2'), 2:0 Prenga (5'), 3:0 Brodić (53'), 3:1 Marciuš (81').

Žuti kartoni: Postonjski (Rijeka).

DINAMO: Mikulić, Leko (od 71' Nuriši), Mamić, Capan, Prenga (od 58' Vujica), Biljan (o 56' Cvrk), Tolić (od 53' Bartolec), Alvir, Brodić (od 53' Murić), Špehar, Leko.

RIJEKA: Berković, Vidas, Bukvić, Jurica, Bagadur (od 65' Jovanović), Benjamin, Marciuš, Benić, Dangubić (od 84' Baljak), Klapan, Fumić (od 56' Postonjski).

Juniori Rijeke poraženi su na gostovanju kod Dinama u zaostaloj utakmici 24. kola. Rijeka je u prvih pet minuta primila dva pogotka nakon čega se bilo teško oporaviti. U završnici utakmice počasni pogodak za bijele postigao je Marciuš u 81. minuti.

KADETI

DINAMO - RIJEKA 1:1 (1:0)

Stadion Maksimir. Gledatelja: 100. Sudac: Marin Horvat (Čakovec).

Strijelci: 1:0 Fiolić (38'), 1:1 Maloku (46').

Žuti kartoni: Bočkaj (Dinamo), Maloku (Rijeka).

DINAMO: Miškić, Stolnik, Bočkaj, Žabec, Džijan, Knezović (od 41' Iharoš), Hodak, Prša (od 67' Hodžić), Burić, Fiolić (od 41' Šunjić), Topić (od 48' Vlak).

RIJEKA: Popović, Malinić, Šipura, Furijan, Prpić, Lucić, Sušilović (od 67' Monjac), Fumić (od 77' Neziri), Peričić, Maloku, Filipović (od 57' Jović).

Za razliku od juniora, kadeti Rijeke su se s Maksimira vratili s vrijednim bodom. Dinamo je u uzrastu kadeta ovim remijem potvrdio naslov prvaka. Modri su poveli u 38. minuti pogotkom Fiolića, dok je remi Rijeci donio Elvir Maloku u 46. minuti.