Subota, 23. studenog 2013. 19:57 Napisao/la  SC

Utakmica 11. kola: Osijek - Zamet 24:28 (18:15)

Dvorana Zrinjevac. Suci: Dragočajac, Kostecki.

OSIJEK: Biljanovska, Miočinović 4, Smiljčić, Crnov 4, Lacković, Bošnjak 8 (4), Maras, Mikulić, Delić, Crnjac, Miškić 6 (2), Kovač, Babić, Špoljarić 1, Bojičić, Damjanović 1.

ZAMET: Paurević 1, Plahinek 1, Jerčinović 2, Tabar 1, Milošević 10 (3), Toto, Strukar, Bunić 6, Bukvić, Šegota, Mičijević 7, Stakorić, Gugić.

Sedmerci: Osijek 7 (6), Zamet 3 (3). Isključenja: Osijek 2, Zamet 10 minuta.

Rukometašice Zameta vratile su se dobrim navikama slavivši na gostovanju u Osijeku. Sve je riješeno u posljednjih devet minuta kada su gošće zaključale vrata.

Naime, rukometašice Osijeka su serijom 3:0 pogocima Damjanović i s dva gola Miše stigle do vodstva 24:23 deset minuta prije kraja. Činilo se da bi Riječanke mogle ostati bez bodova, no onda je uslijedila odlična završnica.

Tri pogotka Ćamile Mićijević i dva Tee Bunić donijele su pobjedu 28:24, a treba naglasiti da Riječanke u posljednjih devet minuta nisu dobile pogodak.