Subota, 07. ožujka 2015. 19:30 Napisao/la  SC

Šest pogodaka Tee Bunić i raznovrsna igra dovoljno za novu pobjedu

Suci: Josip Kuhar (Rude) i Damir Prelčec (Zagreb). Nadzornik: Dražen Bajt (Dugo Selo)

ZAMET: Paurević 1, Plahinek 2, Karlić, Jerčinović 4, Židek, Miočinović 1 (1), Milošević 5, Toto 2, Bunić 6, Bukvić, Šegota, Mičijević 3, Rajić 2 (1), Masnić 2, Gugić 1

SPLIT 2010: Marić-Banje, Lisica, Kežić 2, Surjan 2, Čović 1, Lisica 5, Divić 3, Šerić 3 (1), Stilinović, Zelić 1, Ečimović, Jurlin 4 (2), Buljan 1

Sedmerci: Zamet 4 (2) Split 2010 6 (3)

Isključenja: Zamet 14 minuta Split 2010 12 minuta

Rukometašice Zameta upisale su novu pobjedu u Prvoj ligi. Uvjerljivom predstavom izabranice Adrijane Prosenjak svladale su igračice Splita 2010 rezultatom 29:22. Pobjeda sastava Adrijane Prosenjak nije dolazila u pitanje u ni jednom trenutku, gošće su držale priključak samo u uvodu utakmice. U jedanaestoj minuti s tri vezana domaća pogotka (Milošević, Plahinek, Bunić) Zamećanke odlaze na 7:4, već je do 21. minute bilo 10:5 nakon što Splićanke nisu imale odgovora na raznovrsnu igru domaćina. Na predah se otišlo sa sedam golova prednosti, koliko je i ostalo na kraju.

U 41. minuti golovima Tee Bunić Zamet je otišao na 21:11, igralo se potom gol za gol do posljednje četiri minute kada Splićanke s tri pogotka smanjuju na konačan rezultat. Šest pogodaka zabila je Tea Bunić u šesnaestoj ovosezonskoj Zametovoj pobjedi.