Subota, 05. travnja 2014. 19:57 Napisao/la  SC

Utakmica 3. kola Lige za prvaka: Podravka Vegeta - Zamet 35:21 (18:13)

Prva liga rukometašica

PODRAVKA VEGETA - ZAMET 35:21

Utakmica 3. kola Lige za prvaka: Podravka Vegeta - Zamet 35:21 (18:13). Sportska dvorana Gimnazije Frana Galovića. Gledatelja 200. Suci: Nikola Knežević i Dalibor Tunuković (Vrpolje).

PODRAVKA: Jukić, Čović 2, Gavranić 6 (2), Pongrač, Havić 1, Živković 10 (2), Vukojević 4, Nemaškalo 5, Kapitanović, Milanović Litre 4, Dragišić, Vidak, Milenković, Trifunović 2, Poljak 1.

ZAMET: Paurević 1, Plahinek, Jerčinović 4, Gvoić, Tabar, Milošević 3 (2), Toto 1, Strukar,  Bunić 1 (1), Tus, Bukvić, Šegota, Mićijević 7, Stakorić 3 (3), Masnić 1, Gugić.

Sedmerci: Podravka Vegeta 4 (4), Zamet 7 (6). Isključenja: Podravka Vegeta 10, Zamet 6 minuta.

Rukometaši Zameta doživjele su novi poraz u Ligi za prvaka, Riječanke nisu uspjele ozbiljnije zaprijetiti Podravki. Rezultatski priključak održale do 5:5 kada je Masnić golom u devetoj minuti donijela posljednje izjednačenje na utakmici.

Koprivničanke zatim bježe na 14:10, a dvije minute prije kraja prvog poluvremena imale su i šest golova prednosti (17:11) da bi na poluvrijeme otišle su plus pet. Bilo je jasno da će se gošće teško vratiti na teškom terenu u Koprivnici, domaćin je pogotkom Vukojević u 40. minuti otišao na plus deset (25:15) i bilo je samo pitanje s kojoj će razlikom na kraju Podravka slaviti.