Nedjelja, 12. veljače 2017. 19:32 Napisao/la  SC

Utakmica 11. kola: Dubrava - Zamet 43:30 (23:13)

DUBRAVA: Totić, Kelemen 2 (1), Volar, Kovačević 4, Vida 3, Kević 2, Radoš 1, Curić 2, Maričić 2, Samardžić 2 (1), Sandrk 2 (2), Butorac 7, Vrdoljak 4, Grahovac, Buneta 7, Babić 5

ZAMET: Đurica, Jeličić 1, Jelušić 2, Hrvatin 1, Martinović 1, Uzelac, Lučin 9 (1), Stojanović 3, Sorić, Golik 5 (1), Kružić 2, Valković 3, Grozdek 1, Načinović 2, Šunjić, Mrakovčić

Sedmerci: Dubrava 4 (5), Zamet 2 (4)

Isključenja: Dubrava 6 minuta, Zamet -

Rukometaši Zameta teško su poraženi u gostima kod vodeće Dubrave.

Zamećani su se dobro držali do 10. minute susreta do kada je rezultat bio izjednačen.

U 10. minuti bilo je 5:5 nakon što je Stojanović pogodio izjednačenje, a zatim se Dubrava počela odvajati i do poluvremena je napravila razliku od deset golova te praktički zaključila utakmicu.