Premijer liga: Zamet odigrao neodlučeno protiv Ribola Kaštele, gosti u zadnjim napadima uzeli bod

Subota, 22. travnja 2017. 20:32 Napisao/la  SC

Utakmica 3. kola Lige za ostanak: Zamet - Robola Kaštela 30:30

Premijer liga rukometaša

ZAMET – RIBOLA KAŠTELA 30:30 (20:16)

Centar Zamet. Gledatelja: 100

ZAMET: Đurica, Jeličić 1, Hrvatin 2, Martinović, Uzelac, Lučin 4, Golik 5, Stojanovi 2 , Glavaš 7, Sorić, Kružić 7, Načinović 2, Valković, Grozdek, Majić, Mrakovčić

RIBOLA KAŠTELA: Pepur, Ilić 2, Milas 1, Andabak, Banović 4, Bendeviš 2, Šindik, Krokar 2, Koncul, Bujas 1, Galić, Kovačević, Tukić, Jelinić 10, Čorić, Dunato 2

Sedmerci: Zamet 9(8) Ribola Kaštela 8(7)

Isključenja: Zamet 6 minuta Ribola Kaštela 8 minuta

Rukometaši Zameta i Ribole Kaštela odigrali su nerješeno 30:30 u trećem kolu Lige za ostanak.

U prvom poluvremenu Zamet je imao puno više od igre i nakon početnih 2:2, pogotcima Marina Kružića domaći se odvajaju na 6:3, te sredinom poluvremena na 13:9.

Istu prednost Zamećani održavaju do kraja prvog dijela kojeg završavaju sa prednošću 20:16.

U drugom poluvremenu do 48. minute domaći igrači održavaju prednost i vode 27:22, ali nakon toga upadaju u probleme koje gosti koriste i serijom 4:0 u četiri minute smanjuju na 27:26.

U zadnjih pet minuta utakmice Marin Kružić u dva navrata dovodi Zamet u vodstvo od dva gola prednosti, 28:26 i 30:28, ali uporni gosti se vraćaju i preko Jelinića i Banovića dolaze do izjednačenja 30:30 kojim završava susret.