Premijer liga: Zamećani uvjerljivo pobijedili Umag, gosti se dva puta uspjeli približiti na gol zaostatka

Subota, 18. ožujka 2017. 19:17 Napisao/la  SC

Utakmica 16. kola: Zamet - Umag 31:24 (16:11)

Premijer liga rukometaša - 16. kolo

ZAMET - UMAG 31:24 (16:11)

Centar Zamet. Gledatelja: 100.

Suci: Cindrić i Gonzurek

ZAMET: Đurica, Hrvatin, Martinović, Uzelac 1, T. Lučin 3, Starčević, Stojanović 6, Glavaš 6 (2), Sorić, Golik 2, Kružić 6, F. Lučin, Valković 6, Majić, Šunjić, Mrakovčić 1

UMAG: Buvinić, Ravnić, I. Sever, Horozović, Lukačec 4 (1), Marić 2, Maršan 1, T. Severec 7, Matanović 6 (1), Milinković, Udovičić, Beliga 2, Slavić, Gorenac, Koler, Sinčić 2

Sedmerci: Zamet 3 (4), Umag 2 (5)

Isključenja: Zamet 8 minuta, Umag 10 minuta

Rukometaši Zameta uvjerljivo su pobijedili Umag na domaćem parketu.

Zamećani su nakon početnih 1:1 preuzeli igru u svoje ruke i suvereno vodili sve do 36. minute.

Tada je rezultat bio 18:13 za domaće, ali su Zamećani od 36. do 39. minute bili bez pogotka te su se gosti približili na samo gol zaostatka 18:17.

U 41. minuti bilo je 19:18 za domaće i nakon toga su riječki rukometaši ponovno preuzeli konce igre i više nisu dozvolili Umagu da se opasnije približi te ugrozi pobjedu.