Subota, 12. studenog 2016. 21:24 Napisao/la  SC

Utakmica 7. kola: Umag - Zamet 36:27 (17:10)

UMAG: Sorić, Ravnić 7, Maros, Lukačec 7, Maršan 2, Severec 12, Matanović 5, Milinković, Udovičić, Beliga, Slavić, Gorenac 1, Ružić, Sinčić 2, Vešligaj

ZAMET: Đurica, Pešić, Jelušić 2, Hrvatin 11, Uzelac, T. Lučin 1, Stipčić, Stojanović 3, Glavaš 1, Miličević 2, Golik 3, Kružić 2, Valković, Grozdek, Majić 2, Mrakovčić

Sedmerci: Umag 1 (1) Zamet 5 (2)

Isključenja: Umag 8 minuta Zamet 4 minute

Rukometaši Zameta poraženi su na gostovanju u Umagu kod istoimenog domaćina konačnim rezultatom 36:27.

Pogodak Matije Golika za 1:0 i Matea Hrvatina za 3:3 u šestoj minuti susreta bile su svijetle točke susreta za Zamećane.

Sve ostalo pripalo je domaćinima koji su u 19 minuti imali vodstvo od 11:5 i time nagovijestili visoku pobjedu.

Zamećani su razbranili svog bivšeg suigrača Dina Slavića koji je do kraja susreta upisao 15 obrana, dok je sa druge strane golmanski dvojac Đurica – Pešić sakupio tek mizerne 3 obrane u toku susreta.

Prvi strijelac susreta bio je Umažanin Tomislav Severec, koji je dao 12 golova uz isto toliko šuteva, a kod Zameta pratio ga je Mateo Hrvatin sa 11 pogodaka.