Utakmica 12. kola: Dubrava - Zamet 34:27 (16:13)

DUBRAVA: Kelemen 1, Pleš 1, Volar, Šuker, Vida 1, Radoš 5, Vinković 6, Maričić 2, Samardžić 5 (1), Medić 8, Godec, Marković, M. Grahovac, N. Grahovac 1, D. Grahovac, Buneta 4

ZAMET: Vučko 3, Jeličić, Grgurević, Martinović, Katić, Kružić 11 (2), Sorić, Načinović 3, Starčević 4, Lučin, A. Dunato, Majić 3, D. Dunato, Mrakovčić, Golik 3

Sedmerci: Dubrava 1 (2), Zamet 2 (5)

Isključenja: Dubrava 6 minuta, Zamet 10 minuta

Rukometaši Zameta poraženi su u gostima kod Dubrave.

Zamećani su dobro parirali domaćima sve do 25. minute, igralo se praktički gol za gol i nakon što je na semaforu stajalo 12:12 gosti su prvo golovima Samardžića i Radoša došli na 14:12.

Kružić je smanjio na minus jedan, no Radoš i Maričić su dodali za 16:13, rezultat s kojim se otišlo na odmor.

U nastavku Dubrava je ubacila u višu brzinu. Zamet je u 34. minuti došao na gol zaostatka, 17:16, no više od toga nije išlo.

Domaći rukometaši brzo sus e odvojili na plus četiri i prednost održavali te povećali do kraja susreta.