Zamet protiv Varaždina nastavio niz pobjeda

Subota, 01. travnja 2017. 20:39 Napisao/la  SC

Utakmica 18. kola: Varaždin - Zamet 26:28 (13:14)

VARAŽDIN: Špikić, Zobec 5, Novak, Vincek, Meštrić, Vujović 4, Vidaček, Šuker, Tokić 5 (1), Trojko, Šipić 8, Hirš 2, Levak 2, Dunato, Koprek, Grbac

ZAMET: Đurica, Jeličić, Hrvatin 4, Uzelac, Lučin 4 (1), Golik 3 (1), Stojanović 4, Glavaš 6 (3), Sorić, Kružić 5, Valković, Grozdek, Majić 2, Šunjić, Mrakovčić

Sedmerci: Varaždin 2 (5), Zamet 5 (5)

Isključenja: Varaždin 10 minuta, Zamet 10 minuta

Rukometaši Zameta ostvarili su četvrtu pobjedu u posljednjih pet utakmica, ovaj puta u gostima kod Varaždina. Domaći i gosti vodili su izjednačujuću utakmicu u kojem su prednosti bile tek od gola ili dva.

U 24. minuti Šipić je pogodio za 11:11, uslijedilo je 12:12 u 26. minuti no Zamećani su ipak uspjeli otići na odmor sa minimalnom prednošću.

U nastavku domaći su uspjeli parirati Zamećanima sve do 43. minute kada je na semaforu stajalo 20:20, ali nakon toga gosti su sa dva uzastopna pogotka Stojanovića otišli na plus dva i prednost su uspjeli zadržati do kraja susreta. Zametovoj pobjedi kumovao je sjajan vratar Đurica sa 14 obrana.

Od idućeg vikednda Zamećane očekuje Liga za ostanak.