Subota, 30. rujna 2017. 21:11 Napisao/la  SC

Zamećani ostvarili prvu pobjedu u sezoni boljom igrom u završnici

Rukometaši Zameta pobijedili u Varaždinu Foto: N. D.

VARAŽDIN: Špikić, Špruk 2, Zobec 6, Novak, Glavaš 3, Vincek, Hutinec, Vidaček 3, Črnila, Sklepić, Levak 1, Jurišić, Marić 4, Vrdoljak 3, Koprek 1, Stojanović 2

ZAMET: Vučko 10, Mozetić, Jeličić, Martinović 3, A. Katić, Kružić 6, Sorić, Načinović 1, Lučin, A. Dunato 2, I. Katić, Majić 4, D. Dunato, Starčević, Mrakovčić 2, Golik 1

Sedmerci: Varaždin 2 (1), Zamet 6 (6)

Isključenja: Vraždin 14 minuta, Zamet 6 minuta

Rukometaši Zameta stigli su do prvih bodova nakon što su u Varaždinu pobijedili domaćina rezultatom 29:25.

Do 26. minute igralo se gol za gol, a nakon toga je Zamet preuzeo vodstvo od dva gola, 13:11, nakon što je Marko Mrakovčić pogodio svoj drugi pogodak na utakmici.

Varaždinci su ipak do kraja poluvremena vratili rezultat, koji je bio na semaforu u toku cijelog prvog dijela, odnosno pogodak prednosti za Zamet, 15:14.

U 41. minuti Zamet prvi puta dolazi do osjetnije prednosti 20:17, a u 52. minuti nakon tri uzastopna pogotka Damira Vučka prednost se diže na velikih 25:20.

Do kraja susreta Zamet znalački održava prednost i dolazi do prve pobjede u sezoni, 29:25.

Prvo ime susreta bio je Damir Vučko koji je postigao deset pogodaka.