Premijer liga: Zamećani u Karlovcu ostvarili vrijednu pobjedu prije razigravanja

Subota, 17. ožujka 2018. 21:37 Napisao/la  SC
Matija Golik (Zamet)

Premijer liga rukometaša - 18. kolo

KARLOVAC – ZAMET 25:26 (11:13)

ŠSD Karlovac. Gledatelja 800.

Suci: Gubica (Višnjevac) i Milošević (Osijek).

KARLOVAC: Glumac (1+0), Karić (5+1), Radočaj, Kordić, Hadrović, Capan, Janjanin, Perajica 8, Šnajder 3 (2), Frketić 2, Bačić 3, Mrljak, Crnković 2, Sudarić 2, Obranović 3, Smojver 2 (1)

ZAMET: Wang (2+1), Lučin, Vučko 2, Jeličić, Grgurević, Martinović 5, Njegovan, Kružić 3, Sorić (2+1), Načinović 2, Tomljanović, Starčević 1, Majić 1, Dunato, Golik 7 (2), Chen 5

Sedmerci: Karlovac 5/3, Zamet 3/2.

Isključenja: Karlovac 4 minute (Frketić 2, Crnković 2), Zamet 10 minuta (Kružić 2, Načinović 2+2, Majić 2, Chen 2).

Rukometaši Zameta u posljednjoj utakmici prije razigravanja u ligi za ostanak ostvarili su vrijednu pobjedu (26:25) u Karlovcu.

Ivan Šnajder s dva uzastopna pogotka i Karlovac je poveo s +2.

Pogocima Zhao Chena Zamet je stekao prednost, do 15. minute ponovno imao je dva gola prednosti (7:5).

Karlovac se vratio u utakmicu, Matija Perajica izjednačio je na 10:10.

Marin Kružić i Patrik Martinović osigurali su Zametu prednost na odmoru (13:11).

U drugom dijelu igralo se gol na gol, zadnje poravnanje dogodilo se u 40. minuti (14:14), Zamet je u 45. minuti stekao prednost +2.

U izjednačenoj završnici Zamećani su uspjeli održati prednost vrijednu pobjede.