Subota, 27. veljače 2016. 22:44 Napisao/la  SC

Susret 21. kola: Ivanić - Zamet 30:28 (13:13).

IVANIĆ: Janeš, Mišković 3, Vidaković 1, Sertić 4, Vučelić 5, Štefanović 2, Markić 2, Janković, Lukačec 9 (1), Presečan, Čuljat, Bonić, Zrakić, Veraja 4 (2)

ZAMET: Đurica, Hrvatin 8, Martinović, Lončarić, Stipčić 1, Stojanović 3, Glavaš 3 (1), Kovačević 6, Golik 2, Jelušić 2, Slavić, Valković 3, Grozdek, Majić

Sedmerci: Ivanić 3 (3) Zamet 1 (1)

Isključenja: Ivanić 2 minute Zamet 8 minuta

Rukometaši Zameta upisali su na gostovanju u Ivanić Gradu šesti ovosezosnki poraz. I u drugom dvoboju ove sezone Ivanić je bio bolji od Riječana, ovoga je puta završilo 30:28. U izjednačenoj utakmici domaća se momčad u 38. minuti odvojila na četiri pogotka prednosti (18:14).

Ključno je razdoblje bilo ono od 28. do 38. minute u kojem je Zamet postigao svega jedan pogodak i prosuo stečeno vodstvo od 11:13. Istina, gosti su se u sredini drugog poluvremena vratili na 20:20, odnosno 21:21, no tada Ivanić u svega dvije minute zabija tri pogotka i ponovo se odvaja na prednost od 24:21 koju gosti više nisu mogli sustići.

U riječkim je redovima raspoložen bio Mateo Hrvatin koji je zabio osam pogodaka, a Luka Kovačević dodao je šest golova. Zamet nastavlja borbu za Ligu za prvaka, još je pet kola do kraja regularnog dijela, a sljedeći vikend nosi novi domaći derbi protiv Dubrave.