Premijer liga rukometaša: Zamećani ostvarili prvu pobjedu, Ribola Kaštela pala u završnici utakmice

Srijeda, 19. listopada 2016. 20:07 Napisao/la  SC

Utakmica 4. kola: Zamet - Ribola Kaštela 35:28 (16:17). Nakon pobjeda protiv Creteila i CSM Bukurešta konačno je na Zametu poraz doživjela i jedna hrvatska momčad

Premijer liga rukometaša - 4. kolo

ZAMET - RIBOLA KAŠTELA 35:28 (16:17)

SC Zamet. Gledatelja 250.

Suci: Gubica (Petrijevci) i Milošević (Osijek). Nadzornik: Modesto (Kanfanar)

ZAMET: Đurica (7+1), Hrvatin 7, Martinović, Šunjić 1, Uzelac 2, T. Lučin 6 (4), Stipčić, Stojanović 4, Glavaš 4, F. Lučin, Miličević 2, Golik 3, Kružić 6, Pešić (1+0), Valković, Grozdek.

RIBOLA KAŠTELA: Pepur (8+0), Milas 2, Banović 6 (2), Katić 1, Krokar 5, Javorčić 1, Koncul 10 (3), Bujas, Kovačević, Čorić 3, Šegrt, Tukić, Andabak, Barbić

Sedmerci: Zamet 4 (4), Ribola Kaštela 6 (5)

Isključenja: Zamet 4 minute, Ribola Kaštela 6 minuta

Rukometaši Zameta ostvarili su prvu pobjedu u Premijer ligi, u utakmici 4. kola momčad Marina Miškovića pobijedila je momčad Ribola Kaštele rezultatom 35:28.

Utakmica je rezultatski riješena u završnici,  kada su riječki rukometaši  stekli prednost koju nisu ispustili do kraja utakmice.

Gosti su bili bolji u prvom poluvremenu, najveću razliku dosegnuli su u 22. minuti utakmice, kada su poveli 14:11.

Zamećani su natjecateljski karakter dokazali u europskim utakmicama protiv puno jačih protivnika od Ribola Kaštele, do odmora prednost gostiju smanjena je na jedan pogodak.

Dvadesetak minuta u nastavku igralo se "gol na gol", u 47. minuti gosti su zadnji put bili blizu (26:25) uspjeha.

U zadnjih desetak minuta Zamet je pojačao ritam i stisnuo u obrani, prednost je rasla svakom minutom do konačnih 35:28.

Nakon pobjeda protiv Creteila i CSM Bukurešta konačno je na Zametu poraz doživjela i jedna hrvatska momčad.