Subota, 21. veljače 2015. 20:09 Napisao/la  SC

Susret 18. kola: Gorica - Zamet 25:33 (11:17)

Suci: Dražen Gladović i Goran Volenik (oba Virovitica). Nadzornik: Vladimir Sokol (Varaždin).

GORICA: Ceković 5, Ferenčina 3 (2), Laljek 4 (1), Senta, Petković, Bonić, Matanović, Vladušić 3, Lončar, Sladoljev, Nikić 1, Goršeta, Krstanović 5, Buhiniček 1, Bura 3

ZAMET: Đurica 1, Vučko 4, Mrakovčić 4, Černeka 3, Uzelac 2, Stipčić, Jerčinović, Glavaš, Juričić, Kovačević 4, Golik 1, Slavić, Valković 3, Jotić 11 (1)

Sedmerci: Gorica 6 (3) Zamet 1 (1)

Isključenja: Gorica 4 minute Zamet 8 minuta

Rukometaši Zameta slavljem u Velikoj Gorici nastavili su put kroz Premijer ligu. Osamnaestu su prepreku izabranici Marina Miškovića prošli rezultatom 33.25 uz jedanaest golova briljatnog Lovre Jotića. Srednji vanjski koji je ovog ljeta stigao na posudbu iz CO Zagreba otvorio je svojim golom, i time Zamet stavio u vodstvo kojeg do kraja utakmice Riječani nisu ispuštali.

Do prvog odvajanja došlo je u 8. minuti kada Kovačević zabija za 1:4. U 16. minuti Jotić zabija nova dva pogotka za 4:11, seriju je nastavio Kovačević a Zamet je u prvih osamnaest minuta primio tek četiri pogotka. Krvna slika Gorice, momčadi koja je uoči ovog kola bila za jedno mjesto lošije plasirana od Zamećana popravila se do velikog odmora na koji se otišlo sa šest pogodaka zametske prednosti.

Pogotkom FIlipa Krstanovića domaćin se u 43. minuti približio na 18:22, no za nešto više ipak nije imao snage. Kod rezultata 23:28 na osam minuta prije kraja mini-seriju 0:3 rade Černeka, Valković i Jotić i lome susret u korist gostiju. Bila je ovo deseta jubilarna pobjeda Zamećana u ovogodišnjem natjecanju Premijer lige.