Utakmica 11. kola: Inter - Rijeka 1:2. Antonio Čolak dvostruki strijelac, Stjepan Lončar isključen u 36. minuti
Možda je vijest da će najbolji igrač Rijeke na zimu otići u Dinamo slučajno osvanula u medijima baš uoči debija novog trenera
Svima je jasno da Kek za ovu krizu nije krivac. Pa čovjek nije čudotvorac kojem će svaki put rasprodati cijelu momčad, a on nizati savršene rezultate, kaže Bradarić
U završnici 2004. godine igrao samo jedan igrač poniknuo u riječkoj školi nogometa (Linić), koji je kao igrač Rijeke dobio priliku igrati protiv Italije
Ponedjeljak, 15. listopada 2018. 18:55
Rijeka

KN Armada ne prihvaća ispriku Igora Bišćana

Dečko je u više navrata konstantno omalovažavao klub i navijače Rijeke. Nekim svojim postupcima u više je navrata to dao do znanja, kaže predsjednik KN-a Armada Dejan Božić
Utakmica protiv Gorice nije bila presudna, ali tamo se u drugom poluvremenu vidjelo da smo bili prestrašeni i nesigurni, osjetio sam da se nešto mora promijeniti, kaže Kek
U engleskim medijima osvanula je fotografija s utakmice Hrvatska - Engleska kojoj autor vjerojatno ne zna smisao