Liga prvaka: Rijeka igra protiv velškog TNS-a, gibraltarski prvak ispao u produžecima s dva igrača manje

Utorak, 04. srpnja 2017. 23:03 Napisao/la  SC

Uzvratna utakmica 1. pretkola Lige prvaka: Europa FC - TNS 1:3, nakon produžetaka

Rijeka će u drugom pretkolu Lige prvaka igrati protiv velškog The New Saintsa, koji je izborio 2. pretkolo  nakon produžetaka u Gibraltaru i pobjede protiv Europe rezultatom 3:1.

Gibraltar je u prvoj utakmici u Walesu pobijedio 2:1.

Gosti su nakon prvih 45 minuta imali 2:0 golovima Moye i Quigleya, no domaćin je stvari na početak vratio u 53. minuti, kada je Walker pogodio s bijele točke.

Europa je u samo dvije minute ostala s dva igrača manje. Prvo je u 58. minuti izravni crveni karton dobio Gomez, a onda je Alex Quillo skupio dva žuta kartona u 58. i 59. minuti.

Sudio je Belgijanac  Lawrence Visser.

Velšani su prednost od dva igrača više iskoristili  tek u produžetku i to golom Quigleya u 104. minuti.

EUROPA: Muñoz, Ayew, Merino Sánchez (106 Carreno), Belfotti, Toscano  Serano, Moya,  Walker, Yahaya, Roldan (73 Garcia), Alex Quillo, Gomez Bernal

TNS: Harrison, Pryce (100 Darlington), Edwards, Spender, Saunders (79 Draper), Brobbel, Mullan, Rawlinson, Reutledge, Fletcher (69 Cieslewicz), Quigley

Uzvratna utakmica 1. pretkola Lige prvaka: Europa FC - TNS 1:3, nakon produžetaka (Walker 53-11m/Moya 37-ag, Quigley 41, 104)