Skupina G: Willem II svladao Feyenoord i nanio mu drugi poraz u prvenstvu

Subota, 13. rujna 2014. 21:17 Napisao/la  SC

Utakmica 5. kola: Feyenoord - Willem II 1:2 (Kazim Richards 75'/van der Struijk 8, Armenteros 23)

Nogometaši Feyenoorda poraženi su u utakmici 5. kola nizozemskog prvenstva, a bodove je odnio Willem II koji se nalazio pri začelju ljestvice. Feyenoord, jedan od protivnika Rijeke u Europskoj ligi, tako je u posljednjih šest utakmica upisao samo jednu pobjedu.

Feyenoord je nakon 23 minute već gubio 0:2, a jedini pogodak za domaćina postigao je Kazim Richards u 75. minuti.

FEYENOORD: Vermeer - Kongolo, Mathijsen (od 46' Manu), van Beek, Wilkshire - Vilhena, Immers, El Ahmadi - Boetius (od 46' Toornstra), Schaken - te Vrede  (od 63' Kazim Richards)

WILLEM II: Lamprou - Dijks (od 80' Heerkens), Peters, Wuytens, van der Struijk - Wuytens, Braber, Haemhouts (od 56' Ippel) - Sahar, Ondaan (od 71' Sporkslede) - Armenteros