Ako pobijedimo za mjesec dana na gostovanju kod Jadrana onda će ispasti da nam je pauza došla super, ali ako izgubimo onda je loše. Nikada u životu nisam imao dvije pauze po mjesec dana u karijeri i ne znam što će nam donijeti, rekao je Zoran Roje
Činjenica da su Riječani tek u devetoj minuti preko Šetke stigli do prvog pogotka govori sve
Jug CO - Primorje EB 9:12 (2:2, 1:2, 3:5, 3:3). - Jako sam zadovoljan s ovom pobjedom. Za ovu atmosferu najveća je nagrada utakmica u finalu s Pro Reccom. Primorje EB bi uvijek trebalo ovako igrati, ali nije to lako, sada smo uspjeli, rekao je Denes Varga
Ovo je prije svega fešta od vaterpola. Igra se u biti za prestiž, iako to ne mijenja na stvari da sve četiri ekipe žele osvojiti Jadransku ligu, kaže Zoran Roje. Polufinale: Primorje EB - Jug CO (18.45), Mladost - Pro Recco (20.15)
Utakmice Juga CO i Primorja nemaju previše tajni. Sve uvijek ovisi o obrani s igračem manje i koji će vratar biti raspoloženiji. Na tome smo radili na treningu kaže Samir Barać
Bez razloga smo tražili gol više u završnici, nepotrebno smo skraćivali napade, što nam se kasnije odbilo o glavu.  Ja sam krivac za jedan pogodak, izvadio sam Krapića iz igre, a nisam vidio da nemamo dovoljno igrača u polju, rekao je Roje
Imali smo tri razlike dvije minute prije kraja. Šteta, šteta što nismo imali mirniju završnicu, rekao je Nikola Franković, - Omjer isključenja sigurno nije bio u našu korist, rekao  je Ivica Tucak, trener Jadrana
Srijeda, 14. ožujka 2012. 21:34