Slovensko prvenstvo: Sanin Muminović postigao pogodak za Aluminij u pobjedi protiv Gorice

Četvrtak, 11. travnja 2019. 21:27 Napisao/la  SC
Sanin Muminović (Aluminij)

U Sloveniji je ovog tjedna odigrano 26. kolo.

Sanin Muminović postigao je u 85. minuti treći pogodak za Aluminij u pobjedi protiv Gorice.

Elvir Maloku igrao je do 65. minute za Aluminij, 21-godišnji Riječanin Andrija Filipović odigrao je cijelu utakmicu za Goricu.

Marin Perić (ex. Krk, Grobničan, Pomorac) i Danijel Štefulj, igrač Rijeke na posudbi u Krškom, igrali su u minimalnom domačem porazu od Maribora.

U 26. kolu istaknuo se Senijad Ibričić, bivši igrač Hajduka i BiH reprezentativac ostvario je hat-trick protiv Triglava.

Utakmice 26. kola: Aluminij - Gorica 3:1, Mura - Olimpija 0:0, Domžale - Triglav 6:1, Krško - Maribor 0:1, Rudar - Celje 0:3

Poredak: Maribor 60, Olimpija 48, Domžale 40, Aluminij i Celje 37, Mura 36, Triglav 28, Gorica i Rudar 26, Krško 17