Orijent 1919 napunio mrežu Bistre, gosti u drugom poluvremenu primili čak osam pogodaka

Srijeda, 15. srpnja 2020. 21:30 Napisao/la  SC
Emanuel Črnko (Orijent 1919)

Nogometaši Orijenta 1919 napunili su mrežu Bistre, trećeligaš iz zagrebačkog središta teško je rezultatski stradao u pripremnoj utakmici odigranoj na Kantridi bez gledatelja.

Rastrčani igrači Orijenta 1919 u drugom dijelu postignuli su čak osam pogodaka, zadnjih pola sata gosti su izgledali kao sakupljači lopti u svojoj mreži.

U prvom dijelu utakmica je bila ravnopravnija iako je Orijent 1919 mogao postići više od jednog pogotka, Gerc u 31. minuti nije iskoristio kazneni udarac.

ORIJENT 1919: Berković, Maloku, Tadejević, Mulac, Travaglia, Fatić, Liber, Šantek, Črnko, Maružin, Gerc. Još su igrali: Benulić, Ivančević, Petrović, Mohorovičić, Iličić, Bosančić, Monjac, Flego, Brdar

Pripremna utakmica: Orijent 1919 - Bistra 9:0 (Maružin 33, Mohorovičić 50, 68, Črnko 60, Monjac 70, 82, Flego 72, Brdar 84, Iličić 87)