Orijent 1919 doživio poraz od Dinama II u Zagrebu

Subota, 25. srpnja 2020. 20:29 Napisao/la  SC

Trener Orijenta 1919 nije mogao računati na dvojicu ozlijeđenih braniča (Travaglia, Vidas), stopere su igrali Smolčić i Mulac, Tadejević je igrao lijevog braniča...

Goce Sedloski i Fausto Budicin

Nogometaši Orijenta 1919 doživjeli su poraz (1:3) u posljednjoj pripremnoj utakmici uoči prve kvalifikacijske utakmice protiv Istre 1961.

Dinamo II pobijedio je Orijent 1919 u zagrebačkom ogledu s dva različita poluvremena.

Orijent 1919 je ostavio bolji dojam u prvom poluvremenu na početku kojega je Dinamo poveo pogotkom Karrice.

Fatić je izjednačio nakon ubačaja iz kuta, u 34. minuti Iličić je pogodio okvir vratiju, najbolje prilike su propustili Maružin (24), Maružin i Iličić (39).

U drugom dijelu momčad Goca Sedloskog bila je bolja, dvama pogocima osigurala je pobjedu.

Trener Orijenta 1919 Fausto Budicin nije mogao računati na dvojicu ozlijeđenih braniča (Travaglia, Vidas), stopere su igrali Smolčić i Mulac, Tadejević je igrao lijevog braniča...

Ostatak početnog sastava vjerojatno će početi utakmicu protiv Istre 1961 na Kantridi u subotu, 2. kolovoza.

DINAMO II: Josipović, Parger, Jurišić, Jelenić, Les, Burton, Karrica, Janković, Fotso, Julardžija, Kapitanović. Još su igrali: Čavlina, Antovski, Bošković, Magdić, Tomek, Baturina, Svrznjak, Saranić, Kekez, Rožić, Batistić, Barišić, Duvnjak

ORIJENT 1919: Berković, Ivančević, Mulac, Smolčić, Tadejević, Mohorovičić, Liber, Fatić, Črnko, Maružin, Iličić. Još su igrali: Boglić, Šantek, Fumić, Gerc, Monjac, Petrović, Srzentić, Sharbini

Pripremna utakmica: Dinamo II - Orijent 1919 3:1 (Fatić 33/Karrica 6, Antovski 55, Jelenić 64)